Plesová sezóna

09.01.2014

Už čoskoro začne plesová sezóna 2014

Už túto sobotu sa začne tohtoročná plesová sezóna, ktorú symbolicky odštartuje najznámejší a najvýznamnejší ples na Slovensku – Ples v opere. Na tomto charitatívnom plese sa zúčastnia všetky významné osobnosti spoločenského aj hospodárskeho života Slovenska.

Všetky dámy už niekoľko týždňov vopred premýšľajú nad róbami, ktoré si oblečú. Mnohé neváhajú vycestovať do zahraničia, len aby v hodnotení módnej polície obsadili popredné miesta. Iné navštívia známych módnych návrhárov, ktorí premenia ich predstavy o ideálnej večernej róbe na realitu.

Nie len dámy, ktoré sú pozvané na ples do historickej budovy Slovenského národného divadla chcú vyzerať skvele. Aj „obyčajné ženy“, ktoré sú v bežnom živote učiteľky, účtovníčky, predavačky, či upratovačky chcú na parkete v deň plesu zažiariť. Každá žena predsa túži po obdivných pohľadoch pánov a po závistlivých pohľadoch ostatných žien.

Nenechajte preto nič na náhodu ani Vy! Nájdite si tie správne šaty, v ktorých budete kráľovnou večera, šaty, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a krásne zároveň. V dnešnej dobe sú obchody plné krásnych šiat, ktoré sú cenovo dostupné pre každého. Nemusíte siahať po predražených módnych značkách. Pokiaľ  jednoduché šaty doplníte výraznými doplnkami, ako sú kabelka, topánky  a šperky, úspech máte zaručený! 

A ešte jedna vec! Nezabudnite, že skutočná krása vychádza z vnútra, teda dôležité je, ako sa cítite, ako ste naladený a teda Vaše celkové vnútorné vyžarovanie!

Pokiaľ uprednostňujete menšie náušnice k uchu, stavte na výraznejší kúsok zdobený množstvom zirkónov. Náušnice nepôsobia príliš mohutne, no krásne doplnia večerné šaty.
http://www.korai.sk/au9-05077
 
Výrazný meravý zlatý náramok je vhodným doplnkom k večerným šatám. 
http://www.korai.sk/au4-01448
 
Pokiaľ máte radi prstene, vyberte si na ples taký, ktorý zažiari. Výrazný prsteň zo žltého zlata zdobený množstvom hranatých a okrúhlych zirkónov je zaručene dobrá voľba.

 

Prajeme príjemnú zábavu!