Šperky so Swarovski kryštálmi

22.11.2011

Kto by nepoznal dnes už známe a zvučné meno Swarovski?

                                                                     

Šperky tejto slávnej značky sú známe takmer všade vo svete a s hrdosťou ich nosia mnohé svetoznáme speváčky, herečky, ale aj bežné ženy, ktoré si potrpia na krásu a výnimočnosť šperkov. Viete však aj to, komu môžeme ďakovať za tieto nádherné šperky?

Tradičné Swarovski šperky pochádzajú z rakúskej spoločnosti D. Swarovski & Co., ktorej zakladateľom bol Daniel Swarovski a vznikla koncom 19. storočia vo Viedni. Pán Swarovski mal ku šperkom odmalička blízko, keďže sa narodil v rodine brusiča. Keď podrástol, otcovi pomáhal v jeho dielni, no i keď jeho otec skončil s robotou, Daniel tam ostával a bavil sa vymýšľaním rôznych brúsnych vzorov kameňov.

Jedinečnosť, unikátnosť a originálny dizajn vyrobeného šperku. Práve toto charakterizuje Swarovski šperky. Výber je dnes už naozaj bohatý, môžete si vybrať spomedzi širokej škály. Na výber sú rôzne prstene, náušnice, či prívesky alebo dokonca celé Swarovski sety.

Swarovski brúsené kryštály sa vyrábajú v kombinácií so striebrom. Nechajte sa inšpirovať krásnym a netypickým spracovaním materiálu a vyberte si zo širokej ponuky šperkov. Šperky Swarovski sú typické nenapodobiteľným leskom a žiarivosťou, sú využiteľné tak na slávnostné príležitosti ako aj na každodenné použitie.

Kryštál, ktorý sa pri výrobe šperkov používa je číry alebo farebný a je ozdobou celého vyrobeného klenotu. Ak aj vy túžite po dokonalej jedinečnosti, nechajte sa zlákať do sveta luxusných šperkov, ktorý Vám zaručí závistlivé pohľady okolia.