Partnerská predajňa

Valchovnícka 16

945 05 Komárno

Otváracia doba

Po - Pi

So

9:00 - 17:00

9:00 - 12:00

Hladať 0

Či už pokladáte oslavu Svätého Valentína za trápny komerčný sviatok, ktorý sme prevzali od Američanov alebo veríte v silu lásky a pokladáte za dôležité vyhradiť si jeden deň v roku, kedy sa tento krásny cit oslavuje, darček jednoducho partnerke kúpiť musíte. Áno, možno si poviete, že aj Vaša partnerka to pokladá za zbytočnosť, ale v skutočnosti to tak určite nie je. Som si istá, že každú ženu poteší nejaká maličkosť,  v podobe kvetov, čokolády, či krásneho šperku.

Myslite nato, že takéto darčeky si Vaša partnerka zaslúži každý deň, zato, že s Vami pozerá futbal, zato, že Vám kupuje zásoby piva do chladničky, zato, že umýva riad, ktorý po sebe neodložíte, zato, že perie Vaše ponožky, ktoré nechávate porozhadzované po byte, zato, že chodí každý deň na nákupy a rozmýšľa, čo by mohla uvariť, načo práve máte chuť, keď poviete, že Vám je to jedno. Zato všetko by si veru každá žena zaslúžila darčeky aspoň každý týždeň.

Keď však už nie ste ten romantický typ, ktorý svoju partnerku všade chváli a dáva najavo, že si cení jej „prácu“, ktorú stíha popri bežnom zamestnaní, mohli by ste tak spraviť aspoň raz do roka a to na Valentína. Verte mi, každá žena sa rada pochváli pred kamarátkami darčekom od svojho partnera. Otázke typu: „A ty si čo dostala do priateľa/manžela?“ sa nevyhne. Ušetrite jej nepríjemnú situáciu, kedy musí priznať, že nič, alebo dokonca klamať a vymýšľať  narýchlo nejakú odpoveď. Doprajte jej ten pocit, kedy môže bez vyzvania hrdo ukázať krásny prsteň, ktorý dostala a nad ktorým sa budú všetky kamarátky rozplývať. Buďte práve Vy ten chlap, ktorého jej budú všetky závidieť, na ktorého budú obdivne pozerať.

Aspoň raz v roku jej povedzte, čo pre Vás znamená, že si vážite čo pre Vás robí a že ju zato milujete!

Niekoľko tipov na Valentínske darčeky: